Trainingstijden

In dit overzicht staan alle trainingsgroepen van Achilles vermeld, met telkens een verwijzing naar de pagina van die betreffende trainingsgroep op deze website (klik op de vetgedrukte link). Daar is meer informatie over de samenstelling en de trainer(s) van die groep en hoe en met wie je contact kan opnemen om je bij die trainingsgroep aan te melden.

Trainingsgroep geboortedatum

of leeftijd

categorie locatie dag training-

tijdstip

ATLETIEK
Mini-, C- en B-pupillen 2014-2013 Mini-pupillen atletiekbaan di 17:15-18:15
Mini-, C- en B-pupillen 2012 C-pupillen atletiekbaan/Liesbos za 09:00-10:00
Mini-, C- en B-pupillen 2011 B-pupillen
A-pupillen 1e jaars 2010 A-pupillen atletiekbaan do 17:30-18:45
A-pupillen 2e jaars 2009 A-pupillen atletiekbaan/Liesbos za 10:00-11:00
CD junioren 2008-2005 CD junioren atletiekbaan do 18:30-19:45
CD junioren atletiekbaan/Liesbos za 11:00-12:00
MiLa jeugd MiLa jeugd atletiekbaan ma/wo 18:15-19:45
AB junioren & Senioren 2004 en ouder AB junioren & Senioren atletiekbaan ma 18:30-20:00
AB junioren & Senioren atletiekbaan wo 18:45-20:15
Polsstokhoog 2004 en ouder atletiekbaan wo 18:45-20:15
Lopersgroep Lopersgroep A atletiekbaan di 18:45-20:15
Lopersgroep Lopersgroep B weg/bos do 18:45-20:15
RECREATIEF SPORTEN
G-recreanten G-recreanten atletiekbaan wo 18:30-19:30
G-recreanten gymzaal d’Overkant wo 18:15-19:15
Racerunners Racerunners volwassen atletiekbaan di 19:30-20:30
Racerunners volwassen atletiekbaan do 20:00-21:00
Racerunners jeugd atletiekbaan za 12:00-13:00
Kangoo Jumps 4-90+ Kangoo Jumps atletiekbaan ma 18:00-18:45
10-90+ Kangoo Power dansen atletiekbaan ma 19:00-19:45
4-90+ Kangoo Jumps atletiekbaan wo 18:00-18:45
10-90+ Kangoo Power dansen atletiekbaan wo 19:00-19:45
RECREATIEF HARDLOPEN
Trimgroep 1 Trimgroepen atletiekbaan/weg ma/wo 19:30-20:30
Trimgroep 2 Trimgroepen atletiekbaan/weg ma/wo 19:30-20:30
Trimgroep 4 Trimgroepen atletiekbaan/weg ma/wo 19:30-20:30
Trimgroep 5 Trimgroepen atletiekbaan/weg ma/wo 20:30-21:30
Trimgroep 6 Trimgroepen atletiekbaan/weg ma/wo 20:30-21:30
Trimgroep 7 Trimgroepen weg do 20:00-21:00
55plus Trimgroepen atletiekbaan di/do 09:30-10:30
DiDo’s Trimgroepen atletiekbaan/weg di 09:00-10:00
DiDo’s Trimgroepen atletiekbaan/Liesbos do 09:30-10:30
RECEATIEF GYMMEN
Gymmen BodyGym Clubhuis bovenzaal ma 14:00-15:00
Bodygym Clubhuis bovenzaal ma 19:30-20:30
Qi Gong Clubhuis bovenzaal ma 20:30-21:30
BodyGym Clubhuis bovenzaal di 10:15-11:15
Nagalm Zaal de Vleer di 19:00-20:00
Nagalm Zaal de Vleer di 20:00-21:00
Nagalm Zaal d’Overkant do 15:00-16:00
RECRATIEF WANDELEN
El Dias – SABEL atletiekbaan di 09:15-10:15
El Dias – SABEL atletiekbaan do 09:30-10:30
Wandelen atletiekbaan za 09:00-10:00
Wandelgroep Dido’s weg (wintertijd) di/do 09:00-10:00
Wandelgroep Dido’s Liesbos (zomertijd) do 09:30-10:30
NORDIC WALKING
Nordic Walking atletiekbaan ma 19:30-21:00
Nordic Walking atletiekbaan/Liesbos do 09:15-10:15
Nordic Walking Pannenhoef P. de Bak za 09:00-10:30

© bijgewerkt op 7-1-2020