* Etten-Leur, 22 augustus 2026 – Op dinsdag 18 augustus was het weer zover. Uit Etten-Leur en omstreken deden 582 lopers mee aan deze traditionele zomeravondwedstrijd.
Zeven verschillende afstanden De kidsruns werden goed bezocht bij de Polderloop, bijna 90 kinderen liepen de 200 meter en afstanden t/m 4 km. De populairste afstand was de 6 kilometer, daar deden precies 200 hardlopers aan mee. Ook de 10 km kende een mooi aantal deelnemers: 169. Op de langste afstand, de 15 kilometer, waren er 75 personen die de Hoevense polders doorkruisten. Van de langere afstanden liepen er 49 de 4 km.
Lopersgroep Achilles Uiteraard deden aan deze dinsdagavondwedstrijd veel Achillesleden mee, deels veroorzaakt doordat 36 leden van de lopersgroep van Achilles deze wedstrijd als onderdeel van de Riny Oostvogels Loperscompetitie deelnam.
Wie werden er op het podium geroepen? Opmerkelijke prestaties waren er van Amelie-Julie van Well, die de 750 meter Kidsrun bij de meisjes won in 2:20.
Van de lopersgroep werden Linda en José tweede en derde op de 6 km, terwijl Richard tweede werd bij de mannen op die afstand. Jens van de Sande finishte als nummer 3 op de 2 km in 8:06, Lucas Touw won de 4 km bij de heren in 14:59.
Frame Running in Hoeven Bijzonder was de prestatie van Menno Hermeling, de Frame Runner van Achilles liep de 15 km in 1.16:42, waarbij hij door Karin de Wild en Corina van Koulil werd gehaast.
Als voorbereidende training op hun marathon op 25 oktober in Etten-Leur deden Joost Mathijssen en Rob van Baren de 15 km, in 1.12:25 resp. 1.12:42.
Uitslagen en foto’s Deze 45e editie is de organisatie erin geslaagd om al heel snel de uitslag online te zetten. Ook met een groot aantal foto’s.